98 rezultate, pagina 2 / 7

Apartamente de vânzare în Sibiu

Apartament mobilat-utilat, cu 2 camere, balcon, parcare si boxa

79,000 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
Stefan cel Mare, Sibiu
33 mp
2023

Apartament de vanzare cu 2 camere, loc de parcare, in Sibiu

95,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Industrial Vest, Sibiu
40 mp

Apartament 3 camere cu grădină 100 mp. loc de parcare-Calea Cisnadiei

139,900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Arhitectilor - Calea Cisnadiei, Sibiu
69 mp

Apartament 2 camere Intabulat complex finalizat amenajat spatii verzi

109,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vasile Aaron, Sibiu
54 mp
2024

Apartament modern, 3 Camere, Calea Surii Mici,boxa inclusa

123,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
70.95 mp
2025

Apartament „Turn-Key” cu 2 locuri de parcare,Sibiu

79,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Lazaret, Sibiu
33 mp
2024

Apartament modern 2 camere Sibiu 2 parcari

98,000 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
Stefan cel Mare, Sibiu
41 mp
2023

Apartament Ready to Move Sibiu 2 parcari

79,000 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
Stefan cel Mare, Sibiu
33 mp
2023

Apartament 3 camere, terasa si balcon,parcare si spatiu depozitare

149,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vasile Aaron, Sibiu
80 mp
2025

Garsoniera Sibiu, etaj 3, zona Compa

35,500 €

Apartament cu 1 camere de vânzare
Lazaret, Sibiu
22 mp
1980

Studio 43,63 mp utili + balcon 6,23 mp – Zona Lacul lui Binder

73,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Tiglari, Sibiu
43.63 mp
2025

Penthouse Sibiu terasa mare vedere panoramica

169,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Hipodrom 1, Sibiu
68 mp
2025

Apartament 2 camere cu balcon, pivnita Sibiu, scoala 9

75,500 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Hipodrom 2, Sibiu
41 mp
1980

Apartament Sibiu, Stanca 2 bai

152,900 € TVA inclus

Apartament cu 4 camere de vânzare
Hipodrom 1, Sibiu
87 mp
2025

Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat -55 mp. balcon, pivnita

119,900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Valea Aurie, Sibiu
55 mp

Sibiu Estate, Agenție imobiliară Sibiu, va ofera 358 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Selimbar, apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Selimbar sau apartamente de vânzare Sibiu.