20 rezultate

Apartamente de vânzare în Sibiu, zona Vest

Garsoniera tip Studio cu balcon, finisata la cheie, parcare inclusa

78,950 € TVA inclus

Apartament cu 1 camere de vânzare
Vest, Sibiu
36 mp
2026

Apartament modern, 3 Camere, Calea Surii Mici,boxa inclusa

123,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
70.95 mp
2025

Apartament 3 camere – Finisat la Cheie , Parcare Inclusă

118,950 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
60.08 mp
2025

Apartament 2 camere si curte, clasa A Oferta

90,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
50 mp
2026

Apartament 2 camere, finisat la cheie, cu balcon

97,950 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
50 mp
2025

Apartament spatios si modern, 3 camere si balcon

118,950 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
60.8 mp
2025

Apartament 3 camere decomanadate Calea Surii Mici

132,300 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
69.45 mp
2024

Apartament 3 camere, 2 bai clasa A

109,000 € TVA inclus

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
61 mp
2026

Apartament cu gradina si 2 locuri parcare Oferta

100,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
61 mp
2026

Apartament 2 camere , Finisat la Cheie ,Parcare Inclusă

101,950 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
52.5 mp
2025

Apartament 3 camere decomanadate Calea Surii Mici

133,570 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
70.15 mp
2025

Apartament modern, generos cu 4 camere,boxa inclusa, Calea Surii Mici

154,000 €

Apartament cu 4 camere de vânzare
Vest, Sibiu
88.61 mp
2025

Apartament 2 camere,modern la 10 minute de Centru

91,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
51.46 mp
2026

Apartament modern 3 camere, parcare, Calea Surii Mici,Sibiu

124,750 € TVA inclus

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
65.25 mp
2025

Apartament 3 Camere la Cheie, 70 mp Utili + Logie

140,200 € TVA inclus

Apartament cu 3 camere de vânzare
Vest, Sibiu
70.15 mp
2025

Sibiu Estate, Agenție imobiliară Sibiu, va ofera 358 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Selimbar, apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Selimbar sau apartamente de vânzare Sibiu.