34 rezultate, pagina 2 / 3

Apartamente cu 2 camere de vânzare în Sibiu

Apartament 2 camere, finisat la cheie, cu balcon

97,950 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
50 mp
2025

Apartament decomandat cu 2 camere-s.utila 52.57 mp, si gradina

124,500 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Hipodrom 3, Sibiu
52.57 mp
2025

Apartament de vanzare cu 2 camere in Zona Centrul Istoric

109,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Sibiu
54.9 mp

Apartament de vanzare cu 2 camere etaj 3 -Cartier Turnisor

109,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Turnisor, Sibiu
53 mp

Apartament 2 camere , Finisat la Cheie ,Parcare Inclusă

101,950 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
52.5 mp
2025

Apartament la casă de vânzare – str. Crișanei, Sibiu

126,900 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Sibiu
90 mp
1935

Apartament 2 camere,modern la 10 minute de Centru

91,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
51.46 mp
2026

Apartament decomandat cu 2 camere, balcon, etaj 3, recent renovat, -Sibiu

106,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Hipodrom 3, Sibiu
43.28 mp

Apartament cu 2 camere-Design avangardist și confort contemporan

87,400 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Mihai Viteazul, Sibiu
54.81 mp
2026

Apartament 2 camere 39,6 mp ,cu lift, Zona Lacul lui Binder

83,000 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
Tiglari, Sibiu
39.6 mp
2025

Apartament 2 camere, 39,60 mp – Zona Lacul lui Binder

68,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Tiglari, Sibiu
39.6 mp
2025

Apartament 2 camere ,Zona Lacul lui Binder

66,115 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Tiglari, Sibiu
36.4 mp
2025

Apartament 2 camere decomandate Calea Surii mici

114,850 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
59.75 mp
2025

93,600 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Mihai Viteazul, Sibiu
53.05 mp
2026

Un apartament modern cu 2 camere și terasă

101,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vest, Sibiu
51.56 mp
2026

Sibiu Estate, Agenție imobiliară Sibiu, va ofera 357 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Selimbar, apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Selimbar sau apartamente de vânzare Sibiu.